Komentovaná plavba tuto sobotu ve 13:00

Komentovaná plavba tuto sobotu ve 13:00

Tuto sobotu 18. 4. 2026 si přijďte užít komentovanou plavbu ve 13:00.

Dozvíte se spoustu zajímavostí o přehradě, okolní přírodě i historii.

 

Jaro na Dalešické přehradě má své kouzlo a z paluby lodi si ho zažijete úplně jinak. Dopřejte si chvíle klidu, nádherné výhledy a atmosféru, která vás okamžitě vtáhne. Vyhlídkové plavby jsou ideální volbou pro každého, kdo chce na chvíli zpomalit, nadechnout se čerstvého vzduchu a užít si jedinečný zážitek na vodě.

O víkendu 18. a 19. dubna 2026 vás zveme na pravidelné plavby v časech 10:00, 13:00 a 16:00. Stačí si vybrat a nechat se unést pohodovou plavbou, která potěší jednotlivce, páry i celé rodiny.

Skutečným vrcholem víkendu bude sobotní komentovaná plavba ve 13:00. Ta nabídne víc než jen krásné výhledy – čeká vás poutavé vyprávění o přehradě, okolní přírodě i historii regionu. Kapitán Milan Jahoda vás provede příběhy, zajímavostmi i detaily, které by vám jinak zůstaly skryté.

Nečekejte, až vám někdo bude vyprávět, jaké to bylo. Přijďte to zažít sami. Nasedněte na palubu, vypněte každodenní shon a nechte se unést kouzlem Dalešické přehrady.

Těšíme se na vás.